خرید چسب تارگت

خرید چسب تارگت

خرید چسب تارگت

خرید چسب تارگت

چسب پی وی سی تارگت رازی

چسب پی وی سی تارگت ( چسب یو پی وی سی ) یا به اصطلاح عامیانه چسب لوله پلیکا تارگت همانند لوله های پی وی سی ماهیتی پلمیری دارد. در واقع از چسب پی وی سی تارگت رازی برای متصل کردن پروفیل های یو پی وی سی و پی وی سی و همچنین لوله و اتصالات فشار قوی آب و فاضلاب استفاده می شود و از تولیدات شرکت شیمیایی رازی می باشد.

چسب پی وی سی فشار قوی تارگت به دلیل قدرت چسبندگی و هم جوشی بالا برای چسباندن لوله پلیکا و لوله های فاضلاب بسیار مناسب است که این محصول به صورت پمادی و زیر مجموعه چسب رازی است که از جمله برندهای معروف و محبوب بازار ایران است.
لوله های پی وی سی و یا همان لوله پلیکا را با استفاده از چسب به یکدیگر جوش می دهند و در واقع بهترین و معقول ترین روش برای اتصال این لوله ها استفاده از چسب pvc رازی است که هم خاصیت اتصال قوی دارد هم آب بندی می کند.
برای استفاده از چسب پی وی سی تارگت پمادی باید دقت داشته باشید که سطح مورد نظر را از هرگونه گرد و غبار و آلودگی های نظیر چربی و روغن پاک و تمیز نمائید. سپس به مقدار لازم و مناسب از چسب پی وی سی تارگت بر روی سطح بمالید و لوله و اتصالات را به یکدیگر بچسبانید و توجه کنید محل اتصال به مدت ۱۰ دقیقه پس از چسباندن ثابت باشد و به آن ضربه ای وارد نشود اضافات چسب روی سطح و دست را با دستمال پاک کنید و بعد ار آن بشویید.

موارد ایمنی و شرایط نگهداری چسب پی وی سی تارگت رازی

چسب پی وی سی به شدت قابل اشتعال است بنابراین دقت کنید که از این چسب در محیطی که جرقه و یا آتش وجود دارد استفاده نکنید و یا هنگام استفاده از آن سیگار نکشید و از استشمام بخارات آن خودداری کنید. چسب لوله پلیکا تارگت را در دمای بین ۵- تا ۳۰ درجه سانتیگراد نگهداری کنید.

در صورت تماس چسب پی وی سی فشار قوی با چشم و یا صورت سریع محل تماس را با آب بشوئید و در صورت جدی بودن مشکل به پزشک مراجعه کنید.

خرید چسب تارگت رازی

فروشگاه ۲۰ ابزارامکان خرید انواع مختلف چسب رازی را برای خرید شما عزیزان فراهم کرده است که یکی از از پرکاربردهای آنها همین چسب تارگت است که از فروشگاه ما می توانید خرید چسب تارگت رازی را انجام دهید.

فروش عمده چسب تارگت دارای تخفیف هست برای اطلاع از تخفیف های خرید عمده با شماره های پشتیبانی سایت تماس کنید.

برای خریدهای با تعداد بالا با شماره های پشتیبانی فروشگاه ۲۰ابزار تماس بگیرید تا از موجودی این محصول با خبر شوید و همچنین از تخفیف های این فروشگاه ها برای خریدهای عمده بهره مند گردید.

 

چسب PVC تارگت رازی :

چسب پی وی سی تارگت رازی یکی از چسب های پر قدرت با قدرت چسبندگی و هم جوشی بسیار بالا می باشد. از این محصول برای چسباندن قطعات لوله های فاضلاب، قطعات پلاستیکی و سایر اتصالات آب و فاضلاب استفاده می شود. چسب PVC تارگت ترکیبی از پایدار کننده ها، غلظت دهنده ها و پلیمرهای پلاستیکی است که در مخلوطی از حلال ها حل شده اند. در حقیقت این نوع چسب ها از جنس پی وی سی سخت بوده و ضد آب و رطوبت می باشند.

مزایای چسب پی وی سی تارگت رازی :

 • کشسانی بالا
 • قدرت چسبندگی عالی
 • عملکرد سریع
 • نصب بهتر لوله های آب
 • جلوگیری از نشتی و تخریب لوله ها
 • مقاوم نسبت به مواد شیمیایی و خورنده
 • تحمل حرارتی بالا
 • ضد ترک
 • انواع بسته بندی چسب تارگت رازی :

  چسب پی وی سی تارگت رازی در دو نوع بسته بندی متفاوت موجود و قابل فروش می باشد.

  1. تیوپ ۱۰۰ سی سی (پمادی) در کارتن های ۳۶ عددی
  2. قوطی ۲۵۰ گرمی (ربعی) در کارتن های۲۴ عددی

  نحوه استفاده از چسب تارگت رازی :

  1. ابتدا سطوح اتصال را کاملا تمیز و از گرد و غبار و چربی پاک نمایید.
  2. چسب تارگت رازی را به صورت لایه نازکی بر روی سطح پخش کنید.
  3. لوله و اتصال را بدون چرخش تا رسیدن لبه لوله به انتهای اتصال به یکدیگر داخل نمایید.
  4. برای چند ثانیه، قطعات را بدون حرکت نگه دارید تا چسبندگی اولیه انجام شود.
  5. اتصال ظرف مدت ۵ دقیقه محکم می گردد.